Katrine Blomstrand 2017-01-13 13:43:25

Treningstider

Konkurranseavdelingen

A-gruppa:                                                                  

Mandag kl. 16.45-19.30 Land+vann                                            

Tirsdag morgen: 05.35-07.30 Vann

Tirsdag kl. 17.00-19.30 Land+vann                                              

Onsdag morgen: 05.35-07.30   Vann                                                

Torsdag kl. 18.15-21.00  Land+vann                                                

Fredag morgen kl. 05.35-07.30 Vann

Lørdag på Grevlingen i Son kl 07.35-11.00 Vann+land                 
                                                        

B-gruppa:

Mandag kl. 16.00-18.30 Land+vann                                            

Tirsdag kl. 16.00-18.30 Land+vann                                              

Onsdag morgen: 0545-0715 (B1)                                                  

Torsdag kl. 18.30-20.30/21.00  Land+vann                                                

Lørdag på Grevlingen i Son kl 07.35-11.00 Vann+land 

 

C-gruppa:

Mandag kl. 16.00-17.45 Land+vann                                                            

Tirsdag kl. 16.00-1745 Land+Vann

Torsdag kl. 16.00-17.30 Vann+Land

 

Treningsavdelingen:

Mandag kl. 18.00-19.30 Land+Vann                                       

Tirsdag kl. 18.30-20.00 Land+Vann                                      

Lørdag kl. 13.00-15.00 Land+Vann                              

                                                 

Treningsavgifter for  2020:                                                            

Konkurranseavdelingen:

A-gruppa              4000,-
B-gruppa              3000,-
C-gruppa              2100,-

D-gruppa              1500,-

Treningsavdelingen:

T-gruppa               2100,-

Kalender

Oktober
MTOTFLS
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

30.10.2020
Nordsjøstevnet, Rogaland Svømmekrets

08:00 - 23:55

Stavanger svømmehall

07.11.2020
Roald Amundsen Cup, Arrangør Kolbotn IL

08:30 - 23:55

Sofiemyrhallen

12.11.2020
NM Kortbane, Arrangør Poseidon

00:00 - 23:55

Porsgrunn, Kjølnesbadet