Om Ås IL

Ås IL er et allianseidrettslag tilsluttet Norges Idrettsforund .

Idrettslaget har ti grupper:

Basketball, Friidrett, Friskis og Svettis, Håndball, Orientering, Ski, Svømming, Tilrettelagt fotball, Trim og  Ås IL Fotball,som er et selvstendig idrettslag under Ås IL allianseidrettslag.

Ås IL skal som idrettslag være av de fremste tilretteleggerne for livslang idrettsaktivitet i Ås kommune, under mottoet "Idrett for alle". Ås IL skal arbeide for at alle uansett alder og ferdigheter, skal ha muligheten til å utøve idrett og fysisk aktivitet i tråd med egne ønsker og forutsetninger. Medlemstallet er ca. 1600, fotballgruppa inkludert

Hovedstyret (HS) består av Arbeidsutvalget (AU) og en representant fra hvert av gruppestyrene.

 Funksjon

 Navn

 Kontaktinfo

Leder

Eli Katrina Øydvin

eko@nve.no /95739388

Nestleder

Ivar Maalen

Ivar.maalen@nmbu.no / 95887777

Styremedlem

Øygunn Østhagen

oygunn.osthagen@mattilsynet.no / 98622931

Styremedlem

Tiril Helene Lilleheier

tiril.helene@outlook.com / 94054005

Styremedlem

Egil Prestløkken

Egil.prestlokken@nmbu.no / 90518568

Varamedlem

Kjell Blomseth

kjeblo@gmail.com / 48001631

Daglig leder

Guri Drottning Aarnes

Daglig.leder@asil.no /90 41 90 06

 

 

 

Leder Basket

Anne Linnestad

annelinnestad@gmail.com / 95971712

Leder Friidrett

Hans Petter Overvoll

hanspo@gmail.com  /92 44 74 96

Leder FS

Anne K Falk Øgaard

annekfalk@gmail.com / 95840040

Leder Håndball

Geir Hudø Jørgensen

geirhjorgensen@gmail.com /40039898

Leder Orientering

Eirik Nordhagen

eno@eiriknor.net /45283839

Leder Ski

Kristian Tollan Seiersten

kristsei@gmail.com / 4110356

Leder Svømming

Daniel Lorås

daniel.loras@atea.no / 90538404

Leder Trim

Tore Husum

Tore.husum@outlook.com / 91344670

Leder Fotball

Veronica Svanes

veronica.svanes@gmail.com 

Leder Tilrettelagt fotball

Jarle Sterner

jsterner@online.no / 92028277

Daglig leder Ås IL fotball

Geir Sneis

post@asfotball.no / 99 35 11 33

Her kan du laste ned   

Handlingsplan 2019-22

 

 

 

 


 
 
 

Kalender

Mai
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Aktiviteter

23.05.2022
Aktiv på Dagtid våren 2022

11:00 - 14:00

Ås treningsenter, Ås svømmehall